GLASS & CERAMICS / Glass / Jardiniere 9007433
nr 900 7433
JARDINIERE
cut glass, length: 31 cm, wear, damages.
Kristall, längd: 31 cm
Condition: slitage, skador
400
SEK 150
Monday June 16 2014
at 19:32:21
15/6 16:17:45
16/6 15:18:44
150 kr
Halvkristall